21 Ocak 2014 #2247566

Vodafone Çift Fatura Gelmesine Neden Oldu!

Şikayetim Vodafone'un taahhüt bitmeden arayıp taahhüdü yenilemesine rağmen geç onaylayarak çift fatura gelmesine neden olmasıdır. 7 aralık 2013'te taahhüt bitmiş, 1 hafta öncesinden müşteri hizmetlerinden aranıp yeni taahhüt tarafımızdan onaylanmıştır. Ancak yeni fatura dönemi başladıktan 2 gün sonra vodafon tarafından onaylanmış böylece çift fatura gelmesine sebep olmuşlar ve 26.30 tl olması gereken 7 aralık- 7 ocak faturası 48.50 tl gelmiştir. Vodafone müşteri hizmetlerine yaptığımız itiraz reddedilmiştir.

İlyas 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön