15 Nisan 2013 #1742506

Vodafone Çift Fatura!

4 yıllık Vodafone faturalı hat kullanıcısıyım. Hesap kesim tarihim ayın 6 sı ve ben 08.03.2013 tarihinde telefon kampanyasından yararlandım ve tarifemi de her yöne 750 dk ve ücreti 44 lira olan pakete geçtim. Yeni faturam 44 artı telefon ücreti olan 41 lira ile birlikte 85 lira gelmesi gerekirken 127 lira geldi.


Bu tarife işlemlerini yapan Ankara Batıkent Carrefour AVM deki Vodafone bayi bana ayın 6 sı ile 8 i arasında olan 2 günlük fark için 2 yada 3 lira alırlar sizden demeleri üzerine kabul ettim; fakat o 2 gün için benden 40 lira, yani eski tarifemin ücretinin tamamını aldılar. 2 yıl taahhüt yapıldı nede olsa Vodafone tarafından mağdur olduğumla kaldım gazetelere de mail atacağım.

Eren 55 Okunma

Cevaplar

  • Eren19 Nisan 2013

    Beni 2 gün için olan fark olarak en fazla 2 yada 3 lira alınacak 1 aylık tutar alınmayacak şeklinde Ankara Batıkent Carrefour Vodafone bayi Vahdet isminde personeliniz bilgilendirmesi üzerine ben işlemi onayladım. Personellerinizi müşterilerinizi yanlış yönlendirip kandırmaya yönelik eğitim veriyorsunuz sanırım.Benden kullanmadığım 28 günün parasını aldınız özetle. En kısa zamanda Türkcell e geçiyorum ve elimden geldiğince Vodafon hakkında da kötü reklam yapacağım.

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Vodafone Cep Merkezimiz hakkında ki şikayetiniz incelenmiş olup,işlemleriniz sağlandığında tarafınıza gerekşi bilgilendirmelerin sağlandığı tespit edilerek tarafımızdan ücretlendirmenize yönelik müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön