11 Eylül 2013 #2005332

Vodafone Ceza Yok Demişti Ama Kesmiş!

Vodafone cep kamu maksi 1500 taahhütlü tarifesini kullanmaktaydım. Vodafone RED classic taahhütlü tarifesi bana daha uygun olduğundan bu tarifeye geçiş yapmak istedim ve müşteri hizmetlerini aradım. 06.09.2013 saat gece 9-11 aralığında.


Aradığım personel geçiş durumunda taahhütlüye geçeceğimden herhangi bir ceza ödemeyeceğimi söyledi bunu özellikle sordum. Görüşme tarihini not aldım. Bugün ise (10 Eylül) 200 TL ceza kesildiğini fark ettim.


Durumu Vodafone'u arayıp anlattım ve inceleyeceklerini ifade ettiler ve az önce sms geldi. ve "Ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir" deniyor. Bakalım Vodafone'un müşteri memnuniyeti ve etik değerleri nasıl işliyor?

Davut 46 Okunma

Cevaplar

  • Davut27 Eylül 2013

    Söz konusu tutar tahsil edilmemiştir. Müşteri Hizmetleri servisinizde çalışan Havva Hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim zira diğer personeller konudan bihaberdi.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğiniz görüşme kaydınızın incelendiği bilgisini aktarmak ister,müşteri temsilcisi tarafından hatalı bilgi aktarmında bulunulmadığı ,tarafınızdan alınan onay ile kampanya çıkış kaydınızın oluşturulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön