24 Mart 2014

Vodafone Cevap Vermiyor!

Vodafone çok vefasız.Yaşadığım bir durumu dilekçe ile ve sözel olarak bire bir kendileriyle paylaştım..
Telefonum çalıyor ve arayan kişi Vodafone'la anlaşmalı olduklarını , kredi verdiklerini fakat bunun için beş faturalı hatta sahip olmam gerektiğini söylediler.İnsanlık hali inanıp yapıyorsun ve sonrası malum. Sonunda okkalı bir fatura.


Vodafone'un aslında pek bir alakası yok. Bazı adı adamlar Vodafone'un adını kullanarak kim bilir zor durumda olan kaç kişiyi aynı duruma sokmuşlardır? Vodafone bu gibi durumlarda yardımcı olmalıdır. Lütfen geri dönüş yapınız ben yoruldum yazmaktan.Biraz kulak verin bana.

Çiğdem 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31/03/2014 13:33:57 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Çiğdem30 Mart 2014

    Evime avukatlık icra dilekçesi gelicek nerdeyse o zaman mı dönüş yapıcaksınız.lutfen bıraz insaflı olunda ilgilenın

  • Vodafone Temsilcisi24 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön