08 Mayıs 2014

Vodafone Cepte Wifi Hızı Konusunda Yanıltıyor!

Vodafone'un Türkiye'nin en hızlı interneti diye sattığı sözde "cepte wifi" cihazı; interneti, kotası ve bağlantı hızı ile ilgili tam bir fiyasko...

Şöyle ki; cihazı satan Vodafone bayii cihazı bana Türkiye'nin en hızlı interneti diye sattı ama alakası yok (komşunun 2 dış çeken interneti daha hızlı)

-6 gb kotalı cihazı alalı 1 hafta falan olmuştu ki... bağlanamadık, arıza var zannettik ve müşteri hizmetlerini aradık kota dolmuş dedi. Faturanız gelince ne kullanmışsınız bakarsınız dedi.
Kullandığımız 1 maç, 2 dizi, 1 film ve face falan...İade edeyim dedim 180 TL modem parası istediler.

Zafer 569 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön