11 Şubat 2014 #2287006

Vodafone Cepte İnternet Mağdur Ediyor!

Dün 20 mb internet hakkım vardı. Cepten köşe yazısı okudum. Ardından netimi kapadım. Toplam köşe yazısı okuduğum süre 2 dakika. Hattımdan 10 tl çekildi ve 850 mb internet kullandığım yönünde tarafıma bilgi verildi. İşin tuhafı, paketimdeki mb'lar da henüz bitmemişken bu TL çekildi.


Vodafone cepten internet hikayesiyle resmen milletin cebindeki son kuruşa kadar alıyor. Hiçbir şeyin farkına varmadan yanlışlıkla android cihazların internete bağlanmasından ücret alınmasına zaten alıştık da şimdi resmen şişirilmiş mb'larla cebimizdeki son kuruşa kadar alıyorlar. Müşteri temsilciliğini aradım hakkımı aramak için son derece kaba bir tavırla yalancı durumuna koyulup terslendim.

Ömer 62 Okunma

Cevaplar

 • Ömer'in Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

  sorunum giderildi teşekkürler şikayetvar.com

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömer12 Şubat 2014

  maduriyet giderici hiçbir açıklama yapılmadığı gibi sorunu web siteleri üzerinden bildirmeme rağmen orda da cevap veren olmadı

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön