19 Nisan 2013 #1751578

Vodafone Cepnet Paketimin Haksız ve Habersiz İptali!

3 yılı aşkın süredir, düzenli bir şekilde TL yükleyerek kullandığım Vodafone Aylık Cepnet paketim aldatıcı olduğunu düşündüğüm, bir aylığına 500 MB ücretsiz internet vaad eden bir SMS vasıtasıyla abone olduğum yeni paket yüzünden iptal olmuştur.


Halbuki herhangi bir internet paketine abone iken yeni bir paket için SMS gönderilmesi durumunda aboneye "Değerli abonemiz, mevcut olan data paketiniz ile "yeni paket" aynı anda kullanılamamaktadır" şeklinde bir uyarı mesajı gelmektedir. Benim tarafıma böyle bir mesaj ulaştırılmadan mevcut paketim iptal edilmiş, yeni paketin aboneliği başlatılmıştır. Vodafone gibi büyük ve saygın bir şirketin bu hatayı telafi edeceğine inanıyorum.

Mahmut 49 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut21 Haziran 2013

  Maalesef yetkililer şikayetime gereken ilgiyi göstermediler.

 • Mahmut20 Nisan 2013

  Dün iki defa müşteri hizmetlerini aradım. bu ay içinde 3 defa oldu. Her seferinde birbirinden alakasız ve çelişkili mazeretler dinledim. Hepsi ayrı bir şikayet konusu. Neden müşteri memnuniyeti için tarafıma bir kez olsun geri dönülmedi. Satın aldığım 120 dakikalık konuşma paketimi de müşteri hizmetlerine mi harca malıyım?

 • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,544438****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 18.04.2013 tarihi itibari ile 500 MB internet paketi aldığınız görülmüştür.Talebinize istinaden AYLIK 1 GB internet paketiniz tanımlanmış olup,500 MB internet paket iptali sağlanılarak yeterli bakiye olması durumunda AYLIK 1 GB paketiniz devreye giriceğinin bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön