21 Mart 2013 #1699647

Vodafone Cepnet 500 Üyesi İken Yanıltıcı Mesajla İnternet Tarifemi Değiştirdiler!

Çepnet 500 üyeliğim mevcut iken Vodafone'den gelen +4 tl farkla tarifenizi 1Gb yükseltelim mesajı üzerine gelen mesajı kabul ettim. Daha sonra öğrendim ki çepnet 500 üyesi iken 500 mb veri alışından sonra ınternet hızım düşerek kullanabildiğim halde 1 Gb oboneliğinde 1Gb veri alışından sonra verinin kesildiğini öğrendim.


Vodafone'nun yanıltıcı mesajı ile tarife değiştirdiğimi müşteri hizmetleri ve kendi sitelerinden bildirdiğim halde çepnet 500 tarifesinin kampanyasının bittiğini tekrar aynı tarifeye geçemeyeceğimi beyan ettiler. Eğer aynı tarifeye geçirmezler ise internet sürem bittikten sonra başka bir GSM hattına geçmeyi düşünüyorum. Vodafone'un yanıltıcı mesajlara son vermesi dileklerimle..

Şentürk 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön