09 Aralık 2014

Vodafone Cep Telefonum Kapalı Alanlarda Çekmiyor!

Cep Telefonum kapalı alanlarda çekmiyor müşteri hizmetlerini aradım ve onlarında söylediğine göre bulunduğum bölgede (Didim) alt yapı çalışması yetersiz olduğundan çekim gücü yetersizmiş ve daha iyi bir çekim gücü alabilmem için dışarı çıkmam gerekiyormuş. Vodafone'dan ayrılmak istersem de 55 TL bir indirim ücreti ödemem gerekiyormuş ama mağdur olan benim 1 yıllık sözleşme karşılığında kapılı alanlarda çekmeyen bir hat sahibiyim...

Ufuk 113 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 09/12/2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 28/11/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön