02 Eylül 2013

Vodafone Cep Shoplarda Hat Devir İşlemi Gerçekleştirilmiyor!

Babamın üzerinde olan hattımı kendi üzerime almak istedim. Ancak bu işlem cep shoplarda gerçekleşmedi. Sistemsel bir hata olduğunu söylüyorlar. Yaklaşık bir aydır bu hata giderilemedi.


Vodafone müşteri hizmetlerini aradım onlarda bir şey yapamayız deyip farklı şubelere yönlendiriyorlar. 5-6 farklı şubeden 3-4 kez denemelerine rağmen işlem gerçekleşmiyor. Hattı bu ay üzerime geçirip bir daha ki ay faturalıya geçecektim. Maalesef bu mümkün olmadı. Her şey bir ay ötelendi mağdur oldum.

Fatih 57 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hizmet kalitesi kapsamında uyarı yaplabilmesi için Vodafone Cep Merkezi'ne ait ticari ünvan bilgisine ihtiyaç vardır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih05 Eylül 2013

  sorunu geçiştirdiler. buraya bile otomatik cevap verdiler hazır yazıyı kopyala yapıştır yapmaktan başka çözüm yok malesef

 • Fatih02 Eylül 2013

  542 yi aradım ancak hiç bir şey yapamayız dedi. yetkili birine bağlayın dedim ama kimse bişey yapamayız başka shopa gidin dedi 5 farklı yere gittim dedi. bir şey yapamayız diye başından sağdı

 • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön