02 Eylül 2013 #1988591

Vodafone Cep Shop Personeli Yanlış Bilgi Verdi!

2001 yılından beri ön ödemeli Vodafone kullanıcısıyım. 30 Ağustos günü "size özel" başlıklı mesajı okuyup cep shop'a gittim. Mesajda: "hattınızı faturalıya taşıyın taahhüt edin 12 ay kalma sözünüze 1 gb internet, her yöne 200 dk, Vodafone içi 2000 dk hediyeyi sadece 19 TL'ye kazanın."yazıyordu.


Bende orada çalışan bayana mesajı okuttuğumda çok avantajlı bir kampanyadan faydalanacağımı söyledi. Her ay 1 gb internet paketimin yenileneceğini söyleyince ısrarla her ay mı ? sorusunu sordum ve evet cevabını aldım. Ama sadece 3 ay için geçerli olduğunu bir başka abone merkezinden öğrendim. Tekrar cep shopa döndüğümde bir hata olduğunu ama artık yapabilecek hiçbir şeyin olmadığını söylediler.

Fatih 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,543365****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz hakkında ki şikayetiniz incelenmiş olup,tarafınıza aktarılan hatalı bilgilendirme tespit edilememiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön