01 Kasım 2013

Vodafone Cep Net Kesintisi Yaptı!

Cepnet aylık internet paketimi daha önceden iptal etmiştim. Bugün kontör yükledim. Cepnet'ten kesinti oldu. Ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Ramazan 161 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan04 Kasım 2013

    cepneti neden aynı gün yenileyip 1 saat sonra iptal edip (dolayısıyla yenilendiği için iptal ettim) şikayet edeyim ki ? (zaten daha önceden evde internet olmadığı için kullanıyordum eve internet geldikten sonra iptal etmiştim)

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hattınız ilgili birim tarafından incelendiğinde Aylık Cepnet data paketinizi Müşteri Hizmetlerinden 2013-11-01 14:00:30.0 tarihinde iptal ettiğiniz görülmektedir. Ancak bu paket iptal talebinden önce aylık periyotlar dahilinde 01.11.2013 12:56:28 yenilenmiş olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Vodafone operatöründe olması halinde numara değişikliği önerebileceğimizi belirtmek isteriz. Ancak hattınız ile 18.01.2013 tarihinde Mobil Numara Taşıma kapsamında farklı operatöre geçiş işlemi gerçekleştiği görülmüştür. Numara değişikliği işlemini Vodafone operatöründe gerçekleştirebileceğinizi hatırlatmak isteri

  • Vodafone Temsilcisi02 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön