02 Mart 2013

Vodafone Cep Merkezleri Yeterli Bilgiye Sahip Değil!

Geçenlerde Kütahya da Vodafone cep merkezine gittim. Faturasız hattan faturalı faturayı aşmayan tarifeye geçmek için. internetten araştırdım taahhüt olmadığını gördüm. Ama cep merkezinde ilk önce bir bayana gittim o bilemedi neyin ne olduğunu başka birine yöneltti.


Bende faturasızdan faturalı faturaya aşmayan tarifeye geçmek istediğimi söyledim. bildiğim bilgiyi teyit etmek istedim taahhüdün olup olmadığını sordum 12 ay taahhüdün olduğunu söyledi. İnternetten araştırdım öyle birşey olmadığını söyledim. İnternete yazmamışlardır dedi sonradan numara taşıma ile gelenlere taahhütsüz olduğunu söyledi. Birşey oldu mu en yakın cep merkezine gitmemiz söyleniyor gidiyoruz onlarda bir şey bilmiyor.

Samet 40 Okunma

Cevaplar

  • Samet05 Mart 2013

    şikayetimi pek takmadınız ya neyse. bu saatden sonra pek umurumda değil zaten başka operatöre geçtim

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu görülmüştür. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön