31 Temmuz 2013

Vodafone Cep Merkezleri Imei Kaydı İçin Farklı Tutarlar Talep Ediyorlar!

Vodafone Cep Merkezlerinde pasaporta imei kayıt yaptırmak istiyorsanız farklı farklı cep merkezlerinden fiyat alınız. Zira herkes kafasına göre ücret isteyebiliyor. Bir cep merkezi 50 (elli) TL isterken, diğeri 20 (yirmi) TL. isteyebiliyor. Hatta bir başkası 10 TL diyor. Eğer bu iş 10 TL'ye olabiliyorsa 50 TL alanın kazandığı para haklı bir kazanç mı? Burada bir adaletsizlik veya eşitliğe aykırı bir durum söz konusu değil mi ?

Kaldı ki; Vodafone'un internet sitesinde bu ücret 5 TL olarak belirtilmiş. Konu hakkında çağrı merkezine başvurduğunuzda tatmin edici bir cevap verilmiyor, ücreti cep merkezlerinin belirlediği söyleniyor ve konu ile ilgili şikayet bildirimini kabul bile etmiyorlar.

Hanifi 111 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. "Yurtdışından yolcu beraberinde getirilen cihazların kayıt başvuru işlemleri" için hizmet bedeli olarak 5 TL alınmakta olduğu bilgisini aktarmak isteriz.Şikayet konusu incelendiğinde; ilgili Vfcepmerkezi tarafından doğru bilgilendirme yapıldığı ancak Müşteri Hizmetleri tarafından sehven hatalı bir bilgi verildiği anlaşılmış olup, konuya istinaden Müşteri Temsilcisine gerekli uyarıların yapıldığını belirtmek isteriz.20 TL olarak işlem ücreti alan Vfcepmerkezi ünvanını tarafımıza belirtmenize istinaden gerekli incelemenin yapılabileceğini ayrıca bilginize sunarız. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Hanifi04 Ağustos 2013

    Şikayetim ile ilgili hicbir çözüm üretilmemiş olup, Vodafone kendi suçunu, kendi cep merkezinin üzerine yıkarak bir sorumluluk almamıştır. Olayda cep merkezi suçlu ise neden çağrı merkezi imei kayıt işlemi için defalarca sormama rağmen bana net bir tutar söyleyememiştir. Çağrı merkezi bana evet bu tutar 5 TL'dir veya 10 TL'dir şeklinde net birşey söylese idi ben gidip cep merkezine bu durumu söyleyip hakkımı orada arardım. Vodafone'u kurum olarak bu durumdan sorumlu tutmazdım. Kaldı ki siz bu tutarın cep merkezleri tarafından belirlendiğini söylüyorsunuz. Belki bir bilgi eksikliği vardır diye Çağrı merkezini 3-4 kez aradım, farklı farklı müşteri temsilcileri ile görüştüm. Hepsi özellikle fiyat vermekten kaçındılar. Cep Merkezleri ne diyorsa o'dur dediler. Hem böyle söylüyorsunuz hem cep merkezini sorumlu tutuyorsunuz. Kurumsal bir firma için amatörce bir yaklaşım bu. En kötüsü de; "Kardeşim ben şikayetçiyim bu durumdan, 5 TL diyorsunuz 50 TL istiyorsunuz" diyince bu konu hakkında şikayette bulunamayacağım belirtildi. Bak bak şikayet dahi alınmıyor. Böyle birşey olabilir mi? Biraz ısrar edince bu sefer hakarete varacak derecede söz kesmeler başladı, konuşturtulmadım, resmen aşağılandım. Dayak yese idim daha iyiydi. Sadece şunu söylüyorum ben bir müşteriyim ve 15 yıllık abonenizim. Teşekkürler..

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön