16 Mayıs 2013 #1801167

Vodafone Cep Merkezinin Hatası Faturama 200 TL Yansıdı!

Vodafone red tarifesine geçiş yapmak ve cihaz almak istedim. Cep merkezindeki görevli arkadaş tarifemin buna uygun olduğu ve cihaz ve tarife değişikliği yapabileceğini söyledi. (ben 10 aylık faturalı hat kullanıcısıyım bu arada.) ama 12 aylık üye olmam gerekiyormuş bunu cep merkezindeki arkadaş 8 ay diye biliyormuş. Tarifemi değiştirdi. ama cihazı tanımlayamadığı için faturama 200 tl cayma bedeli eklendi. Hata benim değil ama parayı ben ödeyeceğim. Hatayı cep merkezi yapıyor cezayı ben ödüyorum. Çok adaletsiz ve haksız bir durum mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Gökhan 15 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , 543530****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz tarafından şikayetinize yönelik tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön