02 Mayıs 2013 #1773997

Vodafone Cep Merkezinde Yanlış Bilgilendirme!

1 yıl taahhütlü faturalı bir tarifeye tabi olmuştum. Kontratım bitmeden 10 gün önce Cep Merkezi'ne gidip kontratım bitince aylık ücret ödeyip ödemeyeceğimi sordum, cep merkezi sadece aylık 1,30 tl olan vergiyi ödeyeceğimi söyledi.16 gün sonra Vodafone cep merkezine hattımı kapattırmaya gittiğimde bana 25 liralık bir paketim olduğunu kullanım süresine girildiği için bu faturayı ödemem gerektiğini söylediler.


Vodafone müşteri hizmetlerini 3 defa aradım itirazım kabul edilmedi. Beni arayacaklarını söyleyip hiç birisinde kendileri de dönüş yapmadılar. Cep merk. bana detaylı bilgi verdiğini söylemiş (beni nasıl hatırlıyorlarsa). Eğer cep. merk. sesli kamera varsa izleyip ispatlanabilir.

Ezgi 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,539712****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde fatura kesim tarihinizin Her ayın son günü olduğu ve 08.03.2013 tarihinde hattınızı iptal ettiğiniz tespit edilmiştir.31.03.2013 kesim tarihli dönem faturanız oluşturulmuştur.Bu bağlamda ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön