21 Eylül 2013 #2024398

Vodafone Cep Merkezi Yanlış Beyanat Verdi!

9 ay önce Forum Trabzon Vodafone Cep Merkezi'nden taahhüt karşılığı Blackberry 9320 cihazını almıştım. Cep Merkezi'ndeki sorumlu personel BİS paketini almamı önerdi ve memnun kalmazsam 1 ay sonra iptal edebileceğimi söyledi.


Bunun üzerine BİS paketi aboneliği aldım. 2 ay kullandıktan sonra iptali için müşteri hizmetlerini aradım ve onlar BİS paketi iptali gerçekleşirse cihaz taahhüdünün de bozulacağını ilettiler bana.


Cep merkezindeki yanlış beyanattan ötürü mağdur oluşum ve her ay pakete 16,99 TL verişim ve 14 ay daha böyle devam edecek olması can sıkıcı. Kurumsal bir firma olan Vodafone'un bu tarz konulardaki hassasiyet eksikliğini anlamış değilim. Paket iptalinin gerçekleşmesini istiyorum.

Ramazan 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında;internet paketinizin 6ay indirimli olarak kullanılacağı ve sonrasında talebiniz olursa iptal işleminin yapılacağı yönünde bilgi aktarıldığı iletilmiş olup,bayi beyanları aracılığıyla durumun kabul edilmediği iletilmiştir. Müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeye istinaden şikayetiniz mevcut ise numara bilgisi,tarih ve saat belirtilerek tarafımıza dönüş sağlamanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön