21 Eylül 2013 #2023355

Vodafone Cep Merkezi Sorunumla İlgilenmedi!

19/09 akşam, Denizli Forum Çamlık cep merkezine internet bağlantısındaki sorun için gittim. Önce internet paketinin olduğunu ısrarla sorgulattım. Telefonun ayarlarında değişiklik yapmadığımı söyleyince, hemen sim kart arızalı olabilir ücret karşılığı değiştirebiliriz ancak garanti veremeyiz denildi. Mevcut sim kart bu merkezde kontrol edilemiyor mu? Telefon ayarlarını tekrar nasıl alırım diye sorunca da müşteri hizmetlerini arayın cevabını aldım. Müşteri hizmetleri=cep merkeziydi hani. Bir tek "kendi başının çaresine bak" sözünün ifade edilmediği kaldı. Telefona, sim karta bakmadılar hatta numarayı bile ısrarla sorguladılar. 15 yıldır bu hattı kullanıyorum yanlış mı yaptım?

Ozcan 97 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone 'un müşteri memnuniyeti ilkesini baz aldığını ve yüksek kalitede iletişim hizmeti sağlamayı hedeflediğini belirtmek isteriz. Abonelerimizden gelen talep ve şikayetlerin bizim için önem taşımakta ve ulaşan şikayetlerinizin değerlendirilmek/ çözüme ulaştırmak için ilgili birimlerimize aktarılmaktadır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz bildirimleriniz doğrultusunda beyan etmiş olduğunuz Vodafone Cep merkezine gerekli uyarıların sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Zaman ayırıp ilettiğinizi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön