05 Şubat 2014 #2274585

Vodafone Cep Lira Yükleme Servisi Mağdur Etti!

Vodafone hattıma 20 TL yüklemek istiyordum ve bu konuda yardım almak için müşteri hizmetlerini aradım. Telesekreterden aldığım yönlendirme sonucunda cep lira yüklemek için 7010u aramam gerektiği bilgisini elde ettim. Bu numara üzerinden konuştuğum hanımefendi lira yüklemek için ilk önce 'Alokontör' isimli gruba abone olmam gerektiğini söyledi. Bunun üzerine kredi kartı bilgilerimi istedi. Ondan sonra abonelik hakkında uzun bir konuşma yaptı. Bu konuşma sırasında hızlı ve çoğu kelimesi anlaşılmayan cümleler kurdu. Ücretlendirme konusunda bir bilgi verdiğini hatırlamıyorum. Konuşma bittiğinde telefonuma gelen mesajda 'abonelik bedeli olarak 100 tl, 9 ay içerisinde hesabınızdan kesilecektir' yazıyordu.

Sinan 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza firma tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuş olup geri dönüş için memnuniyetiniz sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön