12 Eylül 2013 #2009297

Vodafone Cep Lira Hizmetinden Yararlandırmıyor!

Online self servis işlemlerinden cep lira yükleme hizmetini kullanmak istediğimde ekteki resim dosyasında ki hatayı alıyorum. Vodafone çağrı merkezinizi aradım sorun kredi kartımdan olduğunu söylediler fakat banka ile görüştüm kredi kartım ile ilgi herhangi bir problem olmadığı yanıtını aldım. 6 aydır ben bu hizmeti kullanamıyorum ve bana kara listede olduğum söyleniyor.

Yunus 58 Okunma

Cevaplar

 • Yunus11 Kasım 2013

  Çok merak ediyorum bu en kısa süre ne zaman acaba?

 • Yunus18 Eylül 2013

  işlemi tekrar deniyorum aynı şeyle karşılaşıyorum "HATTINIZ SERVİSE KAPALI"

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili gerekli müdahalelerin sağlandığı bilgisini aktarmak ister,işlemi tekrar denemenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Yunus16 Eylül 2013

  Sorunum ile ilgili hala bir dönüş yapılmadı...

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön