11 Şubat 2014 #2288770

Vodafone Çekmiyor!

Telefonun çekmiyor ve hiç kimse muhatap olmuyor forumlarına yazdım doğru düzgün cevap vermiyor. Bütün operatörlerin full çektiği yerde neden Vodafone çekmiyor anlayabilmiş değilim.


Problemi yaşadığım Adres:Yukarı Dudullu Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No: 13/*Ümraniye - İstanbul
Bölge : Organize Sanayii
Tarih: 16.12.2013
Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb.):Bina içi ( 3G sinyal hiç yok veya 1 kademe), bina dışı 3G sinyal 3 kademe


Problemin yaşanma sıklığı: 1 senedir sürekli
Bağlantı tipi (2G/3G): 3G
Cihaz:İphone 5s, Samsung Galaxy S4
Koordinat bilgisi: 40° 59.851', 29° 10.360'

Naim 128 Okunma

Cevaplar

  • Naim15 Şubat 2014

    sorunuma çözum bulunamadı. aynı problem devam ediyor. beni geçiştirdiklerini düşünüyorum.

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 14.02.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön