04 Şubat 2014 #2275551

Vodafone Çekmiyor!

Doğantepe mahallesi 1282. Sokak Altındağ - Ankara'da ikamet etmekteyim. 1 ay önce 2 hattımı da Vodafone'a taşıdım evimin bulunduğu bölgeye yakın bir yerde ne bir baz istasyonu var nede gelen sinyaller iç açıcı değil. Yani işin özü evde telefonun çekeceği yer bulmaya çalışıyorum ve konuşurken şekilden şekile giriyorum tamam telefon şimdi çekti derken pat konuşma yarıda kesiliyor . (not - bu kesinti ve telefonun çekmeme olayı sadece evde değil sokakta da devam ediyor. Yani bulunduğum alanın 2 - 3 km kısmını kapsıyor) Vodafone müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala bir çözüm üretilemedi. Bu sıkıntımın bir an evvel çözülmesini ya da aboneliklerimin iptal edilmesini istiyorum.

Zafer 47 Okunma

Cevaplar

 • Zafer22 Mayıs 2014

  buğün günlerden 22 mayıs 2014 şikayet tarihinden itibaren 3 ay geçmiş ve hale sorun çözümlenmemiştir. ilk şikayetimi yazdığımda yetkililer tel aradılar sorunu çözeceğiz tamam dediler ancak bir arpa boyu ilerleme kaydedilmedi .diyecek söz bulamıyorum. bu kadar büyük bir firmanın çözümsüzlüğü bu olmamalı . tv lere 24 saat dönen reklamlara vereceğiniz parayla müşterilerinizin mağduriyetini giderseniz daha iyi olur ...

 • Zafer07 Şubat 2014

  müşteri hizmetlerinden seçil hanımın öncelikle yardımlarından dolayı tşk. ediyorum. sıkıntının en kısa zamanda giderileceği hakkında bilgi verdiler en kısa zamanda sıkıntının çözümlenip hattımı kesintisiz kullanmak istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön