24 Ağustos 2013 #1974770

Vodafone Çekmiyor!

Antalya Manavgat İlçesi Taşağıl Beldesine bağlı Kaymaz Mahallesinde Vodafone çekmiyor. Belde merkezine sadece 1 KM olan mahallede diğer operatörler full çekmesine karşın Vodafone hemen hemen hiç çekmiyor. Vodafone kapsama kalitesinden bahsediyor ama 2013 yılında neredeyse 1000 kişinin yaşadığı yerde ve içerisinden de ana yol geçen bir mahallede Vodafone çekmiyor. Konuyu Vodafone yöneticilerine ihbar ediyorum ve dikkatlerine sunuyorum. Tabi bu yüzden Vodafone bölgede en az tercih edilen operatör oluyor.

Muhammer 46 Okunma

Cevaplar

  • Muhammer31 Ağustos 2013

    36.929504,31.222914 antalya manavgat taşağıl beldesi kaymaz mahallesi kordinatları google maps alınmıştır.

  • Muhammer28 Ağustos 2013

    ya işi zora koşmayın adres net belli bi daha yazayım Antalya-Manavgat-Taşağıl Beldesi Kaymaz mahallesinin tamamı çekmiyor

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön