13 Mayıs 2013 #1792520

Vodafone Çekmiyor!

Genelde memnun hattımı da hiç değiştirmek istemedim herkese de öneririm ama 1 senedir İSTANBUL BÜYÜKÇEMECE PINARTEPE MAH. de belli bölümlerinde alanlarda çekmiyor bunla ilgili oturduğum çevrede vodafone kullanıcıları da farkında bununla ilgili Vodafone 3 kere arayıp şikayeti bildirdiğim halde telefonda verilen adres bilgilerimi cadde kadar öğrendikten sonra hattınızla ilgili bilgilere ulaşıyorum bulunduğunuz alanda kapalı alan ve açık alanda Vodafone sinyal alamıyoruz deniliyor.


2013 yatırım planlarımızda var denilmekle yetiniliyor bu sorunun çöz reklamlarda %99 çekim gücü o %1 kısım bize denk geliyor maile de 2 hafta bir cevap verilmediği için buraya yazılıyor.

Yılmaz 49 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Hattınıza ait kapsama alanı sorununuzun ilgili birimler tarafından bölge planlamacısına bildirilmiş olduğu görülmektedir. Bulunduğunuz bölgede istasyon kiralanması için çalışmaların başlatıldığını iletmek isteriz. Söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yılmaz13 Mayıs 2013

  İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER TARAFINIZA MAİL OLARAK GÖNDERİLMİŞTİR

 • Yılmaz13 Mayıs 2013

  istemiş olduğunuz bilgiler maille tarafınıza gönderilmiştir Şikayet var'a bu konuyu yazmadan öncede bu bilgiler ve şikayet 3 kere 542 çağrı merkezinize ve maille size bilgilendirilmiştir konu 1 veya 2 ay geçmesine rağmen bir sonuç olmadığında şikayet var'a bu sorun yazılmıştır bilgilerinize

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön