26 Nisan 2013 #1765266

Vodafone Çekmiyor!

Ankara Etimesgut Şeker Mahallesinde evi bırakın cadde ortasında bile Vodafone çekmiyor. Birkaç kez durumu bildirdim kulak asmadılar. Birde reklamlarda yüzde 99 kapsama kalitesinden bahsederler.

Musa 176 Okunma

Cevaplar

  • Musa26 Nisan 2013

    Şikayetimle ilgili hemen dönüş yapıldığı için teşekkür ederim. Cep telefonu ile rahat konuşamıyoruz. Kesilmeler oluyor. Birde tabiki baz istasyonlarının çok sık, özellikle binaların çatılarına kurulmasından yana değilim. İnsan sağlığına zararlıdır. Evlere çok yakın olmadığı sürece baz istasyonu kurulabilir. Siz benden daha iyi bilirsiniz şunu ifade etmek istiyorum, her cep telefonun normal şartlarda bir sar değeri vardır. Sinyal düştükçe cep telefonu şebekeye bağlanmaya çalışmak istemesinden dolayı fazla enerji harcayacak ve yaydığı radyasyon sar değeri kat kat artacaktır. Teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön