01 Temmuz 2014

Vodafone Çekmeyen Vodem'e Zorla 200 TL'ye 550 TL Aldılar!

Ben Vodafone'un reklamlarına kanarak Vodem'ine üye oldum. Herkes hatırlar Türkiye'nin % 99 unda çekiyorum muhabbeti ettikleri reklamlar. Hatta bodrum koylarından örnekler vardı. Bende buna güvenerek yer değiştirsem bile çekeceğine güvenerek Vodafone'a geçtim.


Bir ay kullandıktan sonra yer değiştirdim ve beklenildiği gibi net hizmeti yoktu. Nete bağlanıyorsun sayfa 15 dk sonra açılıyor. Video açmak mümkün değil. Söz ettiğim yer 7000 nüfuslu bir belde ve Türkiye'ye hatırı sayılır vergi ödeyen bir yer.


Şimdi soruyorum %1 çekmeyen yer Türkiye'nin büyük çoğunluğu dağları tepelerine denk gelmedi de bula bula rakımı da düşük olan bizim beldeye mi denk geldi? Operatörü belki 20 defadan fazla aradım!

Türker 453 Okunma

Cevaplar

  • Türker02 Temmuz 2014

    cep telefon hattım da vodafone . bir hafta sonra 1 yıllık taahhütünü dolduruyor.anında hattımı başka operatöre taşıyacağım.bu arada tüketici mahkemesinde de tüketiciyi yanıltmaya yönelik vodafonun reklamlarından dolayı vodafona tazminat davası açacağım.neymiş ıssız bodrum koyunda bile internet çekiyor.türkiyenin yüzde 99 unda çekiyor .hadi be .o reklamlara verdiğiniz parayı azaltıp da biraz operatörünüzü ve netinizi geliştirmeye çalışın.....................

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Vodafone Gsm hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi sitede bulunan Vodafone firma başlığı altından iletmenizi rica ederiz. Vodafone.Net'e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodofone.Net Haberleşme Teknolojileri ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön