19 Eylül 2014

Vodafone Çekmeyen, Vodem Hattı İçin Fatura Çıkardı

Bir hafta önce Vodafone-Vodem hattı aldım. Eve gider gitmez denedim ve bulunduğum bölgede Vodafone 3G sinyali olmadığını görünce ilk şoku yaşadım. Ertesi sabah cihazı ve hattı iade etmek için aldığım şubeye gittim iade alamayacaklarını, iade alırlarsa bana Cayma Bedeli yansıyacağını söyledi. İkinci şok!


2 haftadır cihazı nasıl iade etmem gerektiği hakkında uğraşıp duruyorum, ne iade alıyorlar ne bir işlem yapıyorlar, ben hayatımda bu kadar ilgisiz ve fırsatçı bir kuruluş görmedim. Maksatları beni başlarında savmak, savdıkları süre içerisinde de "Hiçbir şekilde kullanamadığım" Çekmeyen Vodem hattı için fatura çıkartmak..!!!

Ozkan 197 Okunma

Cevaplar

  • Ozkan19 Eylül 2014

    VODAFONE hiçbir sorunumu çözmedi. Halen sorunlarım devam ediyor. Birde uyduruktan mesaj yollayıp müşteri memnuniyeti sağladıklarını ima etmeye çalışıyorlar. Sakın ama sakın vodafone dan uzak durun..!! 3G sinyalleri çok zayıf yada hiç çekmiyor...!!

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.09.2014 17:20 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön