03 Eylül 2013 #1991335

Vodafone Çekim Sorununu Çözmüyor!

20.08.2013 tarihinde Vodafone müşteri hizmetlerine İzmir-Kiraz ilçesindeki iş yerimin bulunduğu mevkideki şebeke sorununu ilettim. 4 gün içerisinde cevap maili geldi konuyu firmamızın özel müşteri temsilcisine iletildiği yazıyordu. Bugün 03.09.2013 ve sorunumuz hala devam ediyor. Böyle dünya çapında firmanın reklamlarında bağıra bağıra üstelik bu konuya reklam yapması beni şaşırtıyor.

Neşet 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön