05 Şubat 2014

Vodafone Çekim Sorunundan Dolayı İptalde Bile Ceza Ödetmek İstiyor!

Ben Vodafone hattımın çekmediğini ve hattımı iptal ettirmek istediğimi beyan etmiştim ama hattı alırken bir yıllık bir taahhüt imzalatıldığını ama iptal etmem sonucunda ceza ödeyeceğim söyleniyor. Bende beni arayan müşteri temsilcisine çekmeyen hat verdiniz neyin cezası? Ben bu cezayı ödemem dedim ve bu konuda bana yardımcı olmalarını istirham ettim. Yani ben neden haklı iken ceza ödeyeyim?

Ankara'nın göbeğinde hattın çekmediğini ve çekim sorununuzun olduğunu kabul ediyorsunuz ama yinede hat kapatma cezası istiyorsunuz bu hukuksuzluk dedim. Müşteri temsilcisi arkadaş tamam araştırma yapalım sonuçta mağduriyetiniz var size dönüş yaparım dedi ama hala arayan soran yok bir de müşteriye cevap verilmiş diye yazı yazmışlar.

Şevket 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön