21 Eylül 2013 #2024984

Vodafone Çekim Sorunu Yaşıyorum!

Geçen hafta iş nedeni ile Polonya'ya gitmek mecburiyetinde kaldım. Tabi telefonum yurt dışına açık olmadığı için yurt dışına açtırdım. Polonya'ya indikten sonra hava alanında telefonla güzel bir şekilde konuştum. Fakat Zakopone şehrine geçtikten sonra inanın bir kere bile arama yapamadım. Karşıdan gelen aramaları alıyordum ama ben arayamıyordum.


Müşteri hizmetlerini Kırmızı yaz şu numara gönder yazıyorum gönderiyorum hemen bana dönüyorlar fakat yine olmuyor. Bunların yurt dışındaki çekim gücü yok. 8 kez belki daha fazla müşteri hizmetleri ile görüştüm tamam biz size döneceğiz halledince dediler ama yok. Bende bunlardan paramı geri istedim.

Yılmaz 224 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz26 Eylül 2013

    Değerli VADAFONE yöneticileri hala bana ulaşmadınız.Sizlerden haber bekliyorum ve yine söylüyorum.Benim paramı geri ödemenizi istiyorum aksi taltirde yasal yolara baş vurup reklamlarınızda verdiğiniz sözü tutmadığınızı ve bunun hukuki yola ne yapılması gerekiyorsa yapacağımı sizlere tekrardan bildirmek istedim.Görüyorumki pek ilgilenmiyorsunuz. bana enkısa zamanda ulaşınız. yoksa yazmaya devam edeceğim.iyi çalışmalar.

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön