14 Ekim 2014

Vodafone Çekim Sorunu Var!

İlgili firmaya evimde telefonun çekmediğini bildirdim. İlgileneceklerini söyleyip talep oluşturdular. Sonra arayıp süreci sorduğumda kayıt oluşturulmadığını söylediler. Benimle telefonla görüşen arkadaşım yakın bir bayii gidip kayıt oluşturmamı söyledi. Bayiye gittim kaydı müşteri hizmetlerinden oluşturmam gerektiğini söyledi.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Nihayetinde bir kayıt oluşturabildik. Ama hala beni arayıp sorun hakkında bilgi veren olmadı. Telefonuma beni arayanların msj geliyor. Cam kenarına gidip konuşmam gerekiyor. İstanbul'un ortasında oturuyorum. İlgili firma çekim kalitesinden bahsediyor. Ben bu farkı göremedim. Taahhüt vermemiş olsaydım şimdiye kadar çıkardım.

Ersin 1.380 Okunma

Cevaplar

  • Ersin24 Ekim 2014

    Vodafone iletişim firmasını tekrar aradım. Beni durumu bildirmek için aramışlar. Buldukları çözüm şu bölgede iyileştirme yapacaklarmış. Be zaman yapacaklar bellidir. Ben bu hizmeti ne zaman alacağım bellisiz. Çözüm sıfır ben hala madurum hala para veriyorum. Hiç değilse tahütümü iptal edin başka iletişim firmasına geçeyim. Yıl başında bitecek. O zmana kadar masumiyetim giderilmezse zaten başka firmaya geçeceğim. Vodafone mi bir daha asla.

  • Vodafone Temsilcisi15 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 15.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön