17 Nisan 2013 #1748372

Vodafone Çekim Problemi!

Bulunduğum bölgede Vodafone operatöründe problem bulunmaktadır. telefonumun sürekli kesildiği Vodafone tarafından kesilmeler yüzünden geri yüklenen dakikalarla kanıtlı halde durmaktadır. Vodafone müşteri hizmetleri problemi kabul etmektedirler ve herhangi bir çözüm olmadığını beklemem gerektiğini iletmişlerdir.


Hattımı sağlıklı kullanamıyorum ve sözleşmem devam etmektedir. Ya bu durumu düzeltin yada sözleşmemi cezasız olarak fesih edelim bende başka operatöre geçeyim.


Son olarak hattım red olmasına rağmen Vodafone red müşteri hizmetlerini aradığımda sadece Vodafone red kullanan müşterilerimiz bu numaradan işlem yapabilir diye hatalı ve komik bir mesaj almaktayım.

Ali 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz bölgeye hizmet veren baz istasyonu verilerinin normal değerlerde olduğu, fakat kapalı alanlarda baz istasyonlarindan zayif sinyal alınabildiği belirtilmiştir. Mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca 544839**** nolu hattınıza ait ödenmemiş borç sebebiyle red aboneliği sağlanamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön