11 Aralık 2014

Vodafone Çekim Kalitesindeki Sorunlar

Avea kullanıcısı iken taahhüdüm dolmadığı halde Vodafone tarifesi daha uygun ve dakikasının daha fazla olmasından dolayı 04/10/2014 tarihinde Vodafone'a geçtim, evimde işyerimde (Bolu/merkez) çekim kalitesinde ciddi sorunlar yaşıyorum, arama yapamıyorum 5-6 kez arama sonrası konuşurken karşı tarafın yüzüne kapatmış gibi sürekli kapanma, ses kalitesinde düşüklük kesinti, parazitler yaşamaktayım Vodafone'a gittim fark ödeyerek yeni sim kart almama rağmen sonuçta hiçbir değişiklik olmadı, bu sorunların hiçbirini Avea'da iken yaşamadım, telefonumda da sorun yok telefonumu nisan ayında değiştirdim (iphone 5s) sorunlarımın en kısa sürede çözümünü talep ediyorum, en kısa sürede cevap bekliyorum.

Ayten 200 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön