07 Mayıs 2013 #1784636

Vodafone Çekim Kalitesi ve Vaatler!

Mart 24 veya Mart 28 den beri Vodafone kullanıcısıyım, 17. hafta çekim kalitesinde sorun olduğu bilgisini ilettim. Bu gün görüşmemde sorunun onlar tarafından kesinleştiğini ve istasyon kuracakları bilgisini ilettiler. Hiç bir şekilde bana sözlü dönüş olmadı SMS atmışlar ki malum bölgede telefon çekmediği için SMS tarafıma ulaşmadı.


İnternet sitelerinde belirtmiş oldukları cayma hakkını ise sözleşme yapmadığım için kabul etmediler iyide ben " reklamlarınıza bakarak tercih ettim" sene 2013 İstanbul ve telefon çekmiyor. Çözüm önerilerimi hiç bir şekilde ciddiye almamakla beraber psikolojik olarak ti ye alındım.

Murat 68 Okunma

Cevaplar

 • Murat27 Haziran 2013

  Her alanda sağlamadıkları kolaylık ve kullanıcılarını bağlamaya yönelik işleri zorlaştırarak hareket etmelerine olanak sağlamayan bir firma ve şahsen hiç bir yakınıma tavsiye etmem Türkiye Cumhuriyetine kesinlikle yakışmıyorlar.

 • Murat09 Mayıs 2013

  Bakın hala hiç bir cevap vermediler.! Sizi reklamlarınıza kanarak tercih etme hatası yapmak üzere olan insanlara sesleniyorum Ben ettim siz etmeyin bu güne kadar hiç yüz göz olmadığınız çekim sorunlar ve buna benzer hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.!

 • Murat08 Mayıs 2013

  Sayın yetkili Lütfen sormuş olduğum sorulara kısmen değil tamamen cevap veriniz. bu durumunda oluşan maduriyetin ne şeklide giderileceği bilgisini rica ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön