30 Ocak 2014 #2265483

Vodafone Çekim Kalitesi Diye Birşey Yok!

16.12.2014 de iki hatla birlikte Vodafone Forum AVM şubenizden faturalı hat satın aldık ve bulunduğumuz iş yerinde şebeke problemi müşteri hizmetlerini aradık ve teknik ekip evet kapsama sorunu var ama yapılacak herhangi bir yatırım 1 yıl içinde yok dendi biz şu an bu hatları taşıdığımızda bizden cayma bedeli ve yeni hat tesisi ücretleri talep ediliyor biz keyfimizden mi gidiyoruz? Çekmeyen hattı 1 yıl kullanmak zorunda değiliz ne şubeniz nede hizmetleriniz ne alternatif sunma ne yardıma hazır olma ne bir şey. CRM 0 şirketinizde HRM 0. En yakın sürede tarafımıza dönüş yapmanızı bekliyorum.

Bahar 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön