03 Mayıs 2013 #1777692

Vodafone Çekim Gücü Yetersiz Kalıyor!

Biz aile şirketi olarak vodafon ile 5-6 yıldır 6 hat kullanarak çalışmaktayız.Son iki yıldır kullandığım evimin 2. katında ciddi şebeke sorunu yaşamaktayım.(adres : Cuma mh.benli sk.no:2 Soma/Manisa) hemen hemen bütün konuşmalarım kesilmekte bunu bir tek evin balkonunda görüşme yaptığımda aşabiliyorum.


Bu olayı 2-3 kere Vodafona bildirmeme rağmen bir problem olmadığında ısrar etmekteler. Böyle büyük bir kuruluşun bu kadar reklam verip çekmeme problemi olmadığı hakkında reklam verirken ben şehir de böyle problem yaşamaktayım ama çözümü buldum. Daha iyi hizmet kalitesi olan başka bir şebekeye giderek olayı kökten halledebileceğim desteği için de Vodafona teşekkür ederiz!

Erdal 72 Okunma

Cevaplar

  • Erdal14 Mayıs 2013

    Ben problemi 2yıldır yaşıyorum bakım zamanı da iki yıldır sürmüyordur tahmin ediyorum.bu kadar zaman da taahhüt olduğundan mecburiyetten bekliyordum .

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön