05 Şubat 2014 #2277861

Vodafone Çekim Gücü Yetersiz

Vodafone firmasına bu 3. şikayetim olacak. Önceki şikayetimden sonra genel müdürlüğünden aradılar. Sorunu daha öncede dediğim gibi kabul ediyorlar ama ne zaman nasıl çözüleceğini söyleyemiyorlar. Benim oturduğum semte dair bir planlama yapmadıklarını planlamalarında yer almadığını ne zaman düzeleceğini kendilerininde bilmediklerini ifade ettiler. Bu firma gerek buradan gerekse telefonla arayarak müşterilerin sıkıntılarına cevap verdiklerini sanıyorlar ancak sorunu düzeltmiyorlar. Maalesef taahhüt sebebiyle başka operatöre geçemedim. Eskişehir'in en merkezi mahallesinde Vodafone çekim kalitesi yoksa konuşmalar kesiliyorsa diyecek bir şey yok.

Metin 44 Okunma

Cevaplar

  • Metin10 Şubat 2014

    İlgisiz , ne yaptıklarını bilmeyen ,teknik sorunlarla ilgilenmeyen,müşterilere sürekli sıkıntı çıkaran gereksiz bir firmadır.Buradaki şikayetlerime doğru düzgün cevap bile vermeyen tenezül etmeyen ticari ahlakı zayıf bir firmadır. Vodafone kullanmayı düşünenler bir kez daha düşünsün.

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön