29 Ocak 2014 #2263343

Vodafone Çekim Gücü Yetersiz

Ben en az 2 ay önce Adana'da merkezde oturmama rağmen evin içinde ne telefonn hattı ne internet çekimi var. Ancak bunu müşteri hizmetlerine bildirdim yarım saate yakın görüştüm teknoloji danışmanları da dahil olmak üzere görüştüğüm kişiler yardımcı olmadı. Size dönüş yapılacak dendi üstelik görüştüğüm kişilerde cevap vermekten yoksun durumda.


2. bir durumda 28.01.2014 de 30 tl'lik yükleme yaptım ve özgür üçlü kampanyasından faydalanmaktaydım ancak benden telsiz ücreti kestiler 1,28 tl ancak ben Avea'dan 9 aydan geçtim ve o zamandan belli kesim olmamıştı ve müşteri hizmetlerinden görüştüğüm temsilci bana telsiz ücreti kesildi bu hep oluyor, ben dedim kontrol edin.

Özcan 56 Okunma

Cevaplar

 • Özcan24 Şubat 2014

  bu degerlendıröeden de anlasılacagı gıbı wodofone hıcbır ıslem ılerlemıyor

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Özcan29 Ocak 2014

  bu plartfomda yazıyorum ısallah donus yapılır sıkayetım 3 aydır ıncelenmektedır ancak 3 gun icinde donus olmassa başka plartfomlarda da yazmakuzere olacagımı bıldırırım

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön