26 Ağustos 2013 #1975844

Vodafone Çekim Gücü Sıfır!

Vodofone İstoç 'ta bir yıldır çekmemeye devam ediyor. Reklamlarda eline mikrofon verdikleri bir şahsı dolaştırarak her yerde çektiğini iddia etmek suretiyle, halkı aldatıyorlar. Vodafone'a mail atıyorum soruna çözüm yok.


Eline mikrofon verdiğiniz halkı yanıltan sanatçı! Arkadaşı İstoç'a getirin bir testte orada yapın. Önceden tespit edilmiş yerlerde çekerek halkı yanıltıyorsunuz. Sanayi Bakanlığına'da başvuracağım ,bu reklamların durdurulması için.

Feridun 133 Okunma

Cevaplar

  • Feridun30 Ağustos 2013

    hep aynı bilgisayar çıktısı ile cevap veriyorlar.1 senedir bir şebeke sorunu çözülemezmi.evet karşınızdaki vodofone ise çözülemez

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön