08 Mayıs 2013 #1784900

Vodafone Çekim Gücü Neredeyse Sıfır!

Yıllardır Turkcell faturalı hat kullanıcısıym, yaklaşık 2 ay önce tv de yapmış olduğu gerek taahhütleri reklamları beni oldukça yanılttı. Vodafone operatörüne geçiş yaptım kullanımım oldukça az olmasına rağmen internet paketim daha 1 ay olmadan 15 gün içerisinde bitti, ek paket aldım 15 dk da bitti ve hiçbir şey yapmamama rağmen.


TV de yayınlar yapıyorlar telefonunuz çekmediği zaman ücret iadesi garantimizdir diye fakat baz istasyonunun dibindeyken telefonum çekmiyor ve bu sürekli oluyor hattımı taşıdığım günden bugüne doğru düzgün ne bir görüşme sağlayabildim nede interneti hızlı. Konu ile ilgili Vodafone a geri bildirimde bulundum sözlü ve yazılı dönüş yapılmadı.

Nejla 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmaların yapılabilmesi için bulunmuş olduğunuz bölgenin açık adres bilgilerini tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme başlatılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön