15 Şubat 2013

Vodafone Çekim Gücü İyi Değil!

Vodafone arayarak kapsama sorunu yaşadığımı söyledim,bölgemde öyle bir sorun olmadığı söylendi.Numaramın iptal olmaması için hattımı kontörlü hatta geçirilmesini ama bunun özellikle fatura kesim tarihimde yapılmasını söyledim ve teyit için aranacağımı söylediler.Dün arandım ancak şehir dışındaydım ve şarjım az olduğu için görüşemeyeceğim yarın geç bir saatte aramalarını rica ettim.


Bugün ben uyurken aramışlar cevap veremedim.Uyandığımda telefonumda kontörlü hatta geçirildiğim bilgisini içerir mesajlar görüp aradım ancak kontörünüz yoksa müşteri hizmetlerini bile arayamıyorsunuz,lira alıp aradım.Sistemin bunu yapabileceğini söylediler.Yani 1 haftalık konuşma,sms,internet hakkım resmen alındı.

Zehra 62 Okunma

Cevaplar

  • Zehra19 Şubat 2013

    Firma inatla benim sorunumun faturasız hatta geçişim değil,üstüne basa basa ve özellikle belirttiğim halde FATURA KESİM TARİHİMDEN ÖNCE geçiş işlemimin yapılarak 1 haftalık konuşma,sms,internet kullanım hakkımın gasp edilmesi olduğunu anlamıyor gibi yapmaya devam etmekte çok ısrarcı.Müşteri hizmetleriyle konuşmamda"eğer tarihinden önce veya sonra geçiş yapılacaksa işlem kaydımın alınmamasını 1gün önce bir bayiye giderek işlemimi yaptırabileceğim"konuşma kaydımdan da anlaşılabilir.

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,536705**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde faturasız hatta geçiş işlemleriniz için tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamaması nedeni talebinize istinaden geçiş işlemleriniz gerçekleştirilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmaadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön