09 Mayıs 2013 #1787492

Vodafone Cebilişim Adına Ücret Kesiliyor!

Telefonumun Vodafone menüsünden yaklaşık 1 ay önce hasbel kader bilgi menüsüne giriş yaptım. hiçbir ücret yazmadığı için bende iki tane servisi denemek maksadı ile kullandım ve bugün telefonumun bakiyesinden 2 lira kesinti oldu.


Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve kendileriyle ilgisi olmadığını söylediler ve bir telefon numarası bıraktılar. o telefon numarasını aradığımda karşıma bir bayan çıktı üslubu çok bozuktu 2 liranın kullandığım servisler için kesildiğini ve 2 lira 80 kuruş daha kesileceğini tersleyerek söyledi.


1) Madem bir alakası yok, neden Vodafone menü içerisinde başka bir firmanın kesesi duruyor?
2) Menüdeki hiçbir şeyin ücreti yazmıyor !!!

Samet 41 Okunma

Cevaplar

  • Samet10 Mayıs 2013

    bu iki soruma hiçbir cevap gelmemiş.. 4 lira için bir müşterinizi kaybetmeyin. gerekirse 5 lira benden kesin fakat bu kumpası ortadan kaldırın.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 7070 "günün sözü, tarihte bugün" servisinden tekil içerik ürün alımı gerçekleştirmiş olup, hattınızdan tekil içerik ürün bedeli tahsilatının yapıldığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön