05 Eylül 2013 #1995376

Vodafone Cayma Bedelini Düzeltmedi!

Numarama ait Vodafone faturalarımı Vodafone tarafından verilmiş otomatik ödeme talimatı ile ödenirken haziran faturasını mükerrrer olarak çektiklerini kart ekstremde farkettim. Düzeltme için ekstre ve dilekçe istediler yazdım ama henüz iade edilmedi.


Müşteri hizmetleri ile görüşürken şirketten memnun olmadığım için hattımı taşımak istediğimi taahhütüm olduğu için cayma bedelini sordum 35 lira olduğu cevabını aldım. Başka ücret alınmayacağı teyitini alınca taahhütü iptal ettirdim ancak bir sonraki faturama cayma bedeli olarak yaklaşık 190 lira yansımış düzeltilmesini istedim. Kayıt açtılar yanlış bilgi verdiklerini ama cayma bedelinin düzeltilemeyeceğini ifade ettiler.

Abdullah 58 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Ekim 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden , yapılan incelemelerde adınıza kayıtlı 05053416**** GSM numaralı hattın Genç Avantaj Ekstra tarifesi ve Katlayan Genc Avantaj Kampanyası ile kullanılırken 24.08.2013 tarihinde numara taşıma işlemi ile Vodafone aboneliğinin sonlandırıldığı görülmüştür. Yapılan incelemelerde faturalarınızın her ayın son günü kesildiği mevcut kampanyanızın talebiniz üzerine süresi bitmeden sonlandırılması nedeni ile taahhüt gereğince kampanya cayma bedeli yansıtıldığı uygulamada sorun bulunmadığı anlaşılmıştır. Yansıyacak cayma bedeli hakkında hatalı bilgi veren Müşteri Temsilcisine gerekli uyarılar yapılmıştır. Ayrıca Haziran-2013 dönem faturanıza ait Mükerrer ödeme tutarı ile ilgili gerekli iade sürecinin başlatıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Abdullah12 Eylül 2013

  hiçbir gelişme yok

 • Abdullah12 Eylül 2013

  cep şubesine ulaştım 3 kere şikayet kaydı oluşturdum. Her seferinde kullanıcı mesajla onay verdiği anda herşeyi kabul eder cevabını aldım . müşteri temsilcisi bana 185 lira cayma bedeli yansıyacağını söyleseydi taahhütümü iptal etmezdim. zaten 4 ay kalmış. Müşteri temsilcilerinin beyanları firmayı bağlamaz mı? kampanyaya girdiğimde bana teferruatlı bilgi verildiği cayma bedelinden bahsedildiği ifade ediliyor. Cayma bedelinin olduğunu biliyorum ancak tutarı ile ilgili tarafıma bilgi verilmemişti bilsem müşteri temsilcisine sormazdım.

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön