07 Mayıs 2013 #1783083

Vodafone Cayma Bedeli Yansıtıldı!

Vodafone adıma kayıtlı 2 hattımı 11 aylık kullanım sonucu başka bir operatöre taşıdım. Bugün 2 hattıma toplamda 460 tl fatura geldi. Vodafone yetkililerini aradığımda da geriye dönük 11 ay için çarpı 20 tl . olarak ücretlendirildiğini söylediler. Kalan sadece 1 ay için geriye dönük 11 aylık cayma bedeli hiç adil değil . Konu ile ilgili numara taşıma öncesi görüştüğüm vodafone bayi çalışanları da maalesef böyle bir durum ile ilgili şahsımı uyarmamışlardır. Konu ile ilgili hem Tüketici hakları hemde BTK nezdinde hakkımı arayacağım.

Hakkı 345 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı07 Mayıs 2013

    Her ne olursa olsun ister sözleşmede yazsın yada yazmasın ürünü satarken aylık şu kadar dk. şu kadar dakika diye satıyorsunuz. Satarkende 1 yıllık sözleşme yapıyoruz çıkarsanız şöyle olur böyle olurda demiyorsunuz . Sonuçta belki bu parayı ödeyeceğiz. Ama bundan sonra wodafone benim için kesinlikle bitmiştir belki şu an sadece bir kişi gibi gözükebilirim ama unutmayınki reklamın iyisi kötüsü olmaz , çevremde ne kadar yakınım eşim dostum varsa wodafone dan çıkmalarını söyleyeceğim. Devamlı bu sitenin aktif kullanıcısı olup takip etmeyede devam edeceğim. Sonuçta bana yapılan adil değil zaten 11 ay kullanmışım kalan 1 ay için geriye dönük cezai işlem yapılıyor. Hadi kalan 1 aya kesiyoruz deseniz anlayacağız.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın H**** Ş***** sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde imzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön