30 Ağustos 2013

Vodafone Cayma Bedeli İstiyor!

2013/mart ayında 500 dk+250 dk'da ek konuşma ile 35 TL'lik bir sözleşme yaptım fakat bu tarife diğer operatörlere göre çok pahalı olmasından dolayı bugün Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda bana cayma bedeli olarak ay başına 20 TL gibi bir cezai işlem olacağını söyledi. İncelememe göre diğer operatörlerdeki cayma bedeli ay başına 5 TL olarak gördüm. Size soruyorum bu aradaki 15 TL nedir sizin taahhütsüz fiyatınız 750 dk için 55 TL'mi?

Ertan 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,546255****numaralı hattınıza yönelik katılım sağlamış olduğunuz kampanya esasları gereğince imzalamış olduğunuz sözleşmede gerekli bilgiler mevcut olup,tarafımızdan farklı bir işlem sağlanamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Ertan02 Eylül 2013

    herhangi bir bildirim gibi birşeyde gelmedi hala bekliyorum ama ses seda yok nasıl bir firmadır bu beni ve tüm magdurları vodafonedan Allah kurtarsın gerçekten tamamen ilgisiz ve müşteriyi soyma kafası ile çalışmaktadır.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön