16 Mayıs 2013 #1801136

Vodafone Cayma Bedeli İstiyor!

2 yıl önce kuzenimin üzerine olan hattı kullanmaya başladım. Bulunduğumuz yer dolayısıyla hattı üzerime alamadım. Bu sebeple bugün itibariyle yeğenim hattı kapattırdı. Ben ise Vodafone dan yeni hat aldım. Fakat kullanmış olduğum bir kampanyanın bedeli olana cayma bedeli adı altında 20TL*9 ay yani 180 TL ödeme yapmam gerektiğini belirtmişler.


Bunu müşteri temsilcileri ile de konuştum..Ödemem gerekiyormuş..Diğer hattı üzerime alamadığım için kapattırmış olup yeni hat alıp vodafone ile devam ederken, diğer hat için cayma bedeli alınması pek etik gelmedi. Sizinle devam eden müşterinize bu tarz bir yaklaşım hiç hoş değil. Ben 180 TL ile ne zengin olurum ne fakir..Ama bu hiç hoş değil...

Derya 31 Okunma

Cevaplar

  • Derya21 Mayıs 2013

    Yazmış olduğunuz herşeyi a dan z ye biliyorum. Ben sadece bu kanal aracılığı ile insanlara bir mesaj vermek istedim. İnanıyorum ki mesajımda gerekli yerlere ulaşmıştır. Şu anda kullanmış olduğum hattı da seneye başka bir operatöre taşıyacağım. Hoş bir kişi sizin kazancınıza da etki etmez zaten.. Rabbim işini bilir. İlginiz için çok teşekkür ederiz... (Ayrıca bunun üstüne ayın 15 de kapattırdığımız hattın işlemini 16 sında yaptığınız içinde bir aylık fatura ve cayma bedeli daha ödeyeceğim. Bununla da ilgili müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bunun içinde yukarıda yazmış olduğunuz kalıplaşmış cümlelerinizin başka versiyonlarını da dinledim. Teşekkür ederim.) İyi Günler Dilerim...

  • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde imzalamış olduğunuz taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön