20 Eylül 2013 #2022479

Vodafone Çalışanlarının Hiçbir Şeyden Haberi Yok!

Vodafone'dan bir yıl taahhütlü internet paketi aldım. 5 ay kullandıktan sonra bilgisayarım bozulduğu için kullanamadım. Zaten taahhütlü kullansam da kullanmasam da bir yıl boyunca parayı ödemek zorunda olduğumu düşünerek ödeme yapmadım.


Vodafone bayisine ödeme yapmak için gittiğimde durumun yargıya intikal ettiğini müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alacağımı söylediler. Müşteri hizmetleri ödeme yapabilmem için kaydımı yapıp 24 saat içinde avukatın bana döneceğini bildirmelerine rağmen 20 gündür 6 kez Vodafone müşteri hizmetlerini aramama rağmen kimse dönmedi.


Diğer bir husus ise herhangi bir uyarı, telefonla aranma, posta yada mail yoluyla bana haber vermeden nasıl yargıya verirler?

Seyhan 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön