04 Ağustos 2014

Vodafone Çalışanının Davranışı

Hattıma bundan 1 ay önce internet tanımlaması yapıldı. Çalışan kişi babama 2gb internet 500 dk ve 1000 sms olan tarife vermiş ve ilk ay için sadece internet verildiğini bununda ücretsiz olduğunu söylemiş. Bugün Vodafone bayisine gidip kullandığım paketin durumunu sorduğumda sadece internet olduğunun bununda 22 tl olduğunu söylediler.


Babam 1 ay önce kendisine söylenen tarifeyi orada çalışan kişilere söyledi fakat böyle bir tarife olmadığını ve babamın lafı dolandırdığını, ne dediğinin belli olmadığını, 1 ay önce paketi tanımlayan kişinin haftaya geleceğini gelip onunla sorunu çözmesi gerektiğini yeterince münasebetsiz bir şekilde dile getirdi. Müşteri memnuniyetine önemleri gözlerimi yaşarttı..

Hatice 1.281 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,05.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön