29 Mayıs 2014

Vodafone Çalınan Telefonlarımın Faturası Bana Çıkarıldı

Çalınan hatlı faturalı telefonumu dükkandan çaldırdım ve Vodafone hattımı kapattırdım diye sevinirken 1 yıl sonra bana bir ihbarname gelmiş onu da kızıma vermişler 480 tl fatura borcun var diye. Şimdi avukatlar tarafından beni tehdit ediyorlar. Altı ay cezası var diye ailemi, babamı, annemi korkutuyorlar. Ben şuan değil 790 tl ödemeyi evimin kirasını ve dükkanımın kirasını bile ödeyemiyorum. İşlerim düşük yiyecek ekmek bulamıyorum, bir sürü borcum var hepsi sıkıştırıyor ama tehdit etmiyorlar. Çok zor durumdayım anlayışınıza sığınıyorum.

Ergül 101 Okunma

Cevaplar

  • Ergül15 Ağustos 2014

    teşekkür ederim lutfen yardımcı olun konyadaki bayii elemanıişini eksik yaparak şu an kullanmış oldugum esnaf zengin paketine kampanyaya dahil etmeyip tam 5.kat fazla fatura cıktı şikayete bulundum ama yanıt almadım yeni faturam yine çok esnaf zengin paketi 900 dk.bana yine 32 tl fatura 24.90 tl olan faturama nelulyor limit aşmadım bana bir care bulun yoksa bütün vodofon hatlarımı kapatacam cevremede tavsiye edmeyecem

  • Vodafone Temsilcisi09 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.06.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön