18 Eylül 2013 #2017189

Vodafone Çalınan Kimliğimle Hat Başvurusu Yapılmış İlgilenmiyor!

Çalıntı kimliğimle Vodafone'dan 2 hat alınmış ve kullanılmış. Durumu 5 Ağustos 2013'te şikayet tutanağım, dilekçem ile birlikte istenilen fax numarasına göndererek bildirdim.


Sonrasında defalarca müşteri hizmetlerini arayarak ne zaman geri dönüş yapılacağını defalarca sordum ancak her defasında 5 iş günü içinde geri dönüş yapılacağını, şikayetimin incelendiğini ilettiler.


Bugün 17 Eylül hala geri dönüş yapılmadı. Hukuksal olarak bu kadar ciddi bir konuda Vodafone'un bu kadar kayıtsız kalmasına inanamıyorum.

Zeynep 71 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 28.11.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön